• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 UZMAN EKİBİYLE
GÜVENİLİR VE ZAMANINDA NAKLİYAT

SEKTÖRÜNDE VE BÖLGESİNDE BİR NUMARA

MURAT YAHŞI
0554 925 3213

NAKLİYAT YARARLI BİLGİLER

Ev taşımanın yararlı bilgiler oluşturarak sizlere ustalığımızın yanında tecrübemiz ile sağlıklı bilgiler vermeyi hedefledik. Aydın nakliye firması olarak sizlere altın değerinde bilgiler vermeyi hedeflemekteyiz. Bu düşünceyle sizlere ilk olarak eğer taşınmayı planlıyorsanız bir ay önceden yavaş yavaş evi toplamaya başlamanızı öneriyoruz. Biliyoruz taşınmak çok sık gerçekleştirilen bir tecrübe değildir bu yüzden ne yapacağınız ilk etapta bilemeyebilirsiniz. Bu nedenle ev taşımanın püf noktalarını sizinle paylaşmak istedik yararlı olması dileğiyle...

Eşya Listesi Hazırlama: Taşınmaya karar verdikten hemen sonra bir eşya listesi oluşturun böylece ne kadar eşyanız olduğunu tespit etmenize yönelik bir çalışma olacaktır. Bu eşya listesini artık yeni evinize götürmek istemediğiniz eşyaları tespit etmek için de kullanmanızı sağlayabilir. Adım adım yeni eve götüreceğiniz eşyalarınızı netleştirin ve son aşamada oluşan eşya listeniz sizin taşınma sürecindeki en iyi yardımcınız olacak. Aydın Nakliyat firmalarından teklif alırken kesin bilgiler ile teklif alırsınız. 

Taşınma Planı: İşe planlamayla başlayın hangi gün taşınacağınızı o güne kadar adım adım ne yapacağınızı planlar iseniz süreci daha kolay atlatabilirsiniz bu konu da sizlere Aydın nakliyat firmaları sizlere yardımcı olacaktır. Taşınma planı size işinizin boyutu hakkında net bilgiler verecek ve taşıma günü geldiğinde adım adım her iş planlandığı için çok rahat olacaksınız. 

Fazla Eşyalardan Kurtulun: Nakliyat firmaları eşyalarınızın kamyonda kaplayacağı hacime göre fiyatlama yaparlar ve buna göre bir planlama yaparlar. Yani çok eşyanızın olması nakliyat fiyatının biraz daha fazla olması demektir. Bu; eşyalarınızı nakliyat firmasına az söylemeniz gerektiği anlamına gelmez. Koreli Nakliyat olarak sizlere ekonomik olarak bir fiyat çalışması yapmaktadır.

PAKETLEME 

 Paketleme yapılacak olan malzeme de önemli bir husustur, mekanınızdaki malzemeleri doğru paketleme yapmalısınız. Bu sizin için en az risk taşıyacaktır. Karton kutuda sarma dediğimiz patpat sert naylon ile paketleme yapılarak sevkiyat yapmak mümkün olmaktadır. Sert naylon paketlemeyi Aydın evden eve nakliyat olarak en çok kullandığımız ve önerdiğimiz paketleme biçimidir. Tabi yükleme biçimi de büyük önem arz etmekte, rastgele veya gelişi güzel yüklemelerde genelde devrilmeler söz konusu olmakta bu da eşyalarınızın zarar görmesi demektir. Aydında nakliyat firması olarak Koreli Nakliyat uzman ellerle yerleştirme yapmaktadır. 
  MİNİMUM MALİYET, MAKSİMUM ÜRÜN ve MÜMKÜN OLAN EN AZ HASAR
 

 Taşımacılık konusunda taşıma maliyetlerini düşürmek için ciddi firmalardan sezon başında uygun fiyat teklifleri alınır ve bu teklifler Aydın nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen Koreli Nakliyat tarafından değerlendirilerek bir fiyatlandırma yapılır. 

Birim alana maksimum yükleme yapmak diğer bir husus olarak göze alınır. Aydın nakliyat firmaları arasında kutu içine konulan eşya adeti, tırın fullenmesi, yüklenebilecek maksimum düzeyde eşyanın taşıtılması birim maliyeti azaltma konusunda etken olan unsurdur. Full tır taşımacılığı ayrıca parsiyel taşımacılığa göre çok daha hesaplı olmaktadır.

Hasarı en aza indirmek için, kullanılacak olan sevkiyat araçlarının bakımlarının tam ve düzenli yapılmış olması gereken bir diğer unsurdur. Nakliye yapacak şoför arkadaşların profesyonel olması ve gideceği yolu tanıması ve ona göre rota çizerek gitmesi maliyet açısından önemli bir unsurdur Aydındaki nakliyeciler arasında olan Koreli Nakliyat olarak bünyemizde uzman şöförler taşımaktayız.

Eşyaların yolculuğa çıkmadan önce, iyice paketlenmiş olması, araç içinde kırılmasını engeller. Sizleri ücretsiz olarak Aydında evden eve nakliyat firması olarak bilgilendirme yaparız.

Nakliyat Firması Bulma:  Kurumsallık, web sitesinin güzelliği veya çok kamyonlarının olması kesinlikle bir ölçü değildir bu yolları nakliyat firmaları sizlere ulaşmak için kullanır. Aydın nakliyat firmaları arasından seçim yapmanız için sizlere teklif veren firmalardan kendi bünyesindeki özellikleri somranız garanti verip vermeyeceğine bakmanız gerekmektedir. İlk önemli olan karşınızdakinden pozitif duygu almanız olacaktır.

Etiketleme ve Kolileme: Taşınma sürecinde hem taşımayı yapan ekibe yardımcı olması hem de taşınma sonrası aradığınızı kolayca bulmanız için etiketlemeye dikkat etmeniz açıklayıcı etiketler yapmanız gerekmektedir. Etiketleme ayrıca herhangi bir kolinin içinde ne olduğunu taşımayı yapacak ekibe gösterdiği için de çok önemli olan diğer olaydır. Kolilerin hem gideceği odayı hem de içinde neler olduğu ile ilgili bilgilendirici yazılar yazın. Bu işlem sizin hem taşınırken hemde taşındıktan sonra işinize yarayacaktır.